Italian, Italiano

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гас режач ->
HOTERY PRODUCTS CORP. е професионална производителот, набавувачот и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на и производство на . Ние се наоѓа во Taiwan, Со удобен превоз пристап. Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни маркери целиот свет.

 - BTS-8025D

модел: BTS-8025D

Спецификација:
1.Анти-подигнување на поддршка по претходно-греење.
2.Пламенот и температурата може да се прилагодат,температурата може да биде толку висока до 1100
3.Целосно автоматско електронско палење,лесен и безбеден.
4.Удобен ергономски дизајн кој ќе се одржи во рака.
5.Погоден за домаќинство,ресторан,пикник,пешачење,кампување и други активности на отворено.
6.Може да се фиксира во бутанскиот резервоар за гас,што може да се замени,циклусот на употреба е средина-пријателски.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

и најдобра услуга. Вие сте исто така добредојдени да се вклучат сите коментари на поддршка во исто време.