Italian, Italiano

Ние се техничка Taiwan производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.

 - MRC-982

модел: MRC-982

Карактеристики:
1.Професионални и мулти-функција готвач факел
2.Голем капацитет со безбедност за заклучување дизајн
3.Piezo започне автоматско палење со средна големина на заштитник на пламен генерира моќен пламен кој е идеален за карамелизирање на месото и топењето на сирењата,итн.
4.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.
5.Поставување на пламен за менување на саканата големина на пламенот во употреба.
6.Двојни начини на пламен поддршка со рачен за лесен за употреба и повторно полнење.<бр/
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние би сакале да се приклучат вас рака под рака да излезат состојба на

, Да се ​​воспостави добар корпоративен имиџ и да го отвори вашиот пат кон успехот. Чекајќи вашите првични одговор. И ние сме љубезно задоволство да корпорации со вас.