HOTERY PRODUCTS CORP. беше интегрирање производителот, снабдувачот и извозникот. Нашата компанија зафаќа површина од 6 километри. Со нашите богати искуства и прилежен и работливост членови на персоналот, ние може да се исполнат различни барања од различни типови на клиенти. Нашиот производен капацитет изнесува 10.000 годишно. Ние сме главно ангажирани во Пиреј Запали , А нашите производи се продава добро во Taiwan. Ние спроведе строги квалитет инспекции во текот на секоја серија / производ. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви служи и се надевам да стане еден од вашите пријатели и деловни партнери.

Пиреј Запали

HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј Запали производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-8935
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф плевел режач факелКарактеристики:1. пиезо-Распалувајќи притискање на светлина пламен.2. Поставете-пински поддршка на осветлена постојано.3. Ергономска рачка.4. Прилагодлив контрола на пламен преку рака тркала.5. Идеална за осветлување камин и јаглен, при што загинаа плевел, инсекти контрола, поправка на покривот и топењето на iceeliminate плевели и штетници.6. совршено се вклопуваат со бајонет вид на пренослив шпорет на гас канистер.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј Запали производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-8936
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф чудак трска трева режачКарактеристики:1. Не се лизга зафат, чудак трска ергономска рачка дизајн.2. Лесен и ефикасноста природни хербициди.3. Практично, едноставна и мала тежина дизајн.4. Прилагодлив контрола на пламен.5. Трајни челична конструкција.6. Идеален режач факел да се топи мраз, одмрзнување цевки, се елиминира плевел и штетници.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј Запали производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Bame на производот: скара бутан полесниКарактеристики:1. Компактен и ергономичен дизајн, современ две боите на тоновите.2. Ергономска рачка и лесен.3. Piezo притискање на копчето на автоматско палење.4. Прилагодлив контрола на пламен преку раката на тркалата.5. Идеална висина за огниште и BBQ употреба за домашни, индустриски и на отворено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј Запали производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на продукт:Градина Пиреј Запаликарактеристики:1.големина:770 x 50 x 110 mm,Тежина:околу 282g,WATT:околу 1816W2.автоматско себе-спотнува дизајн.3.ергономска рачка&засилувач;лесен.4.Идеален за осветлување камин и јаглен,при што загинаа плевел,инсекти контрола,поправка на покривот и топењето на мразот.5.MOQ:1k на секоја шема на бои6.пакет картичка блистер достапни за опција.7.Совршено се вклопуваат со било бајонет вид на цилиндер или ЕУ 7/16"Тема цилиндер.
Ние се справи со широк спектар на

Пиреј Запали

кои се достапни за нашите клиенти во различни големини и бројни форми како плоштад, круг, Д форма и многу други.