BBQ Бутан Полесни

Ние специјализирана за производство, снабдување и извозник BBQ Бутан Полесни in Taiwan. Ние инсистираме на најдобар квалитет на стоки мора да бидат доставени до клиентите, така што тие можат да останат на пазарот со добар углед и конкурентна цена на пазарот. Ние сме добри и ефикасни во ОЕМ или ODM производи развој на добар квалитет на нашите R & D и производството линија тимска работа. Вашето пребарување ќе биде нашата цел да се постигне со вас. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Како и оригиналот инвеститорот на

BBQ Бутан Полесни

, Ние се нудат на најконкурентна цена и најдобар квалитет. MOQ преговара, се чувствуваат слободни да не контактирате за цена детали. Исто така, Ние извоз голема quatity да бродот секоја година.
  • BBQ Бутан Полесни - MRAS-8339
BBQ Бутан Полесни
модел - MRAS-8339
Bame на производот: скара бутан полесни
Карактеристики:
1. Компактен и ергономичен дизајн, современ две боите на тоновите.
2. Ергономска рачка и лесен.
3. Piezo притискање на копчето на автоматско палење.
4. Прилагодлив контрола на пламен преку раката на тркалата.
5. Идеална висина за огниште и BBQ употреба за домашни, индустриски и на отворено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
BBQ Бутан Полесни производителот и BBQ Бутан Полесни снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-8935
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф плевел режач факелКарактеристики:1. пиезо-Распалувајќи притискање на светлина пламен.2. Поставете-пински поддршка на осветлена постојано.3. Ергономска рачка.4. Прилагодлив контрола на пламен преку рака тркала.5. Идеална за осветлување камин и јаглен, при што загинаа плевел, инсекти контрола, поправка на покривот и топењето на iceeliminate плевели и штетници.6. совршено се вклопуваат со бајонет вид на пренослив шпорет на гас канистер.
HOTERY PRODUCTS CORP.
BBQ Бутан Полесни производителот и BBQ Бутан Полесни снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-8936
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф чудак трска трева режачКарактеристики:1. Не се лизга зафат, чудак трска ергономска рачка дизајн.2. Лесен и ефикасноста природни хербициди.3. Практично, едноставна и мала тежина дизајн.4. Прилагодлив контрола на пламен.5. Трајни челична конструкција.6. Идеален режач факел да се топи мраз, одмрзнување цевки, се елиминира плевел и штетници.
HOTERY PRODUCTS CORP.
BBQ Бутан Полесни производителот и BBQ Бутан Полесни снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на продукт:Градина Пиреј Запаликарактеристики:1.големина:770 x 50 x 110 mm,Тежина:околу 282g,WATT:околу 1816W2.автоматско себе-спотнува дизајн.3.ергономска рачка&засилувач;лесен.4.Идеален за осветлување камин и јаглен,при што загинаа плевел,инсекти контрола,поправка на покривот и топењето на мразот.5.MOQ:1k на секоја шема на бои6.пакет картичка блистер достапни за опција.7.Совршено се вклопуваат со било бајонет вид на цилиндер или ЕУ 7/16"Тема цилиндер.