Italian, Italiano

Градина Пиреј Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пиреј Запали -> Градина Пиреј Запали
HOTERY PRODUCTS CORP. е основана во 1990 година. имаме богато подароци производство искуство, и нашата палета на производи е поврзана со Градина Пиреј Запали и така натаму. Потпирајќи се на нашиот професионален талент и добро искуство во оваа област, ние се здобијат со големо достигнување и се во врска како една од најдобрите производители во Taiwan.
Градина Пиреј Запали - MRAS-8339

модел: MRAS-8339
Градина Пиреј Запали
Име на продукт:Градина Пиреј Запали
карактеристики:
1.големина:770 x 50 x 110 mm,Тежина:околу 282g,WATT:околу 1816W
2.автоматско себе-спотнува дизајн.
3.ергономска рачка&засилувач;лесен.
4.Идеален за осветлување камин и јаглен,при што загинаа плевел,инсекти контрола,поправка на покривот и топењето на мразот.
5.MOQ:1k на секоја шема на бои
6.пакет картичка блистер достапни за опција.
7.Совршено се вклопуваат со било бајонет вид на цилиндер или ЕУ 7/16"Тема цилиндер.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата цел е да им помогне на клиентите ги остваруваат своите цели. На

Градина Пиреј Запали

производи доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи. Ние сме прави големи напори за да се постигне оваа понудената ситуација и искрено добредојде да ни се придружите!