Градина Пиреј Запали

HOTERY PRODUCTS CORP. е основана во 1990 година. имаме богато подароци производство искуство, и нашата палета на производи е поврзана со Градина Пиреј Запали и така натаму. Потпирајќи се на нашиот професионален талент и добро искуство во оваа област, ние се здобијат со големо достигнување и се во врска како една од најдобрите производители во Taiwan.
Нашата цел е да им помогне на клиентите ги остваруваат своите цели. На

Градина Пиреј Запали

производи доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи. Ние сме прави големи напори за да се постигне оваа понудената ситуација и искрено добредојде да ни се придружите!
  • Градина Пиреј Запали - MRAS-8339
Градина Пиреј Запали
модел - MRAS-8339
Име на продукт:Градина Пиреј Запали
карактеристики:
1.големина:770 x 50 x 110 mm,Тежина:околу 282g,WATT:околу 1816W
2.автоматско себе-спотнува дизајн.
3.ергономска рачка&засилувач;лесен.
4.Идеален за осветлување камин и јаглен,при што загинаа плевел,инсекти контрола,поправка на покривот и топењето на мразот.
5.MOQ:1k на секоја шема на бои
6.пакет картичка блистер достапни за опција.
7.Совршено се вклопуваат со било бајонет вид на цилиндер или ЕУ 7/16"Тема цилиндер.
HOTERY PRODUCTS CORP.
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Градина Пиреј Запали производителот и Градина Пиреј Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-8935
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф плевел режач факелКарактеристики:1. пиезо-Распалувајќи притискање на светлина пламен.2. Поставете-пински поддршка на осветлена постојано.3. Ергономска рачка.4. Прилагодлив контрола на пламен преку рака тркала.5. Идеална за осветлување камин и јаглен, при што загинаа плевел, инсекти контрола, поправка на покривот и топењето на iceeliminate плевели и штетници.6. совршено се вклопуваат со бајонет вид на пренослив шпорет на гас канистер.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Градина Пиреј Запали производителот и Градина Пиреј Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-8936
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф чудак трска трева режачКарактеристики:1. Не се лизга зафат, чудак трска ергономска рачка дизајн.2. Лесен и ефикасноста природни хербициди.3. Практично, едноставна и мала тежина дизајн.4. Прилагодлив контрола на пламен.5. Трајни челична конструкција.6. Идеален режач факел да се топи мраз, одмрзнување цевки, се елиминира плевел и штетници.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Градина Пиреј Запали производителот и Градина Пиреј Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Bame на производот: скара бутан полесниКарактеристики:1. Компактен и ергономичен дизајн, современ две боите на тоновите.2. Ергономска рачка и лесен.3. Piezo притискање на копчето на автоматско палење.4. Прилагодлив контрола на пламен преку раката на тркалата.5. Идеална висина за огниште и BBQ употреба за домашни, индустриски и на отворено.