Italian, Italiano

Гас режач

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гас режач
Ние сме извозници од Taiwan одлуки Гас режач. Со својот огромен трговски знаење и индустриски искуство, компанијата прерасна во скокови и границите во оваа индустрија. Посветени на нашите мотото "Квалитет, квантитет и навремена испорака", ние сме во моментов во можност да го прошириме нашето крилја на сите делови во светот, во трговијата на мало, угостителство и корпоративниот сектор. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
 • Режач факел - BTS-8056
  BTS-8056 : Режач факел
  Карактеристики:
  1. DIY режач факел готвење факел.
  2. автоматско палење, притисни започне лесен за светлина.
  3. Поддршка на анти-согорување, поддршка концентрациона пламен.
  4. Прилагодување на големина на пламенот од страна на тркалата лесен за употреба.
  5. Факултативна рачката на располагање, се однесува на BTS-8056h.
  6. Највисока температура до 1100 ℃
 • Отворен гас режач - BTS-8030
  BTS-8030 : Отворен гас режач
  Име на производот: Проф пропан рачни факел
  Карактеристики:
  1. Индустриски тип на пропан факел.
  2. рачка Естетски дизајн лесен за употреба.
  3. автоматско палење тип на рачни факел.
  4. Допрете го копчето за палење страна со палецот.
  5. Поддршка моќен пламен.
  6. Прилагодлив контрола на пламен со капа на тркалата.
  7. режач цевка: месинг со хром позлата.
 • Гас режач факел - HZ-8167
  HZ-8167 : Гас режач факел
  Карактеристики:
  1. тенок факел профилот готвење.
  2. Piezo палење, активирањето на проектот, лесно да се запалат и да биде поудобно.
  3. пресврт за да се прилагоди и контрола на големина на пламенот.
  4. Мулти-пламен режим поддршка: моќен и мека пламен.
  5. Анти-согорување поддршка по пред-греење.
  6. Највисока температура до 1100 ℃
 • Гас режач факел - BTS-8056H
  BTS-8056H : Гас режач факел
  Карактеристики:
  1. DIY режач факел инсталиран естетски рачка за лесен за употреба.
  2. Компатибилност со преносни шпорет на гас (но исклучува).
  3. автоматско палење тип притискање на светлина пламен.
  4. Поддршка на анти-согорување; поддршка на остри пламен.
  5. Прилагодлив контрола на пламен поддршка.
  6. верзија без рачка на располагање, се однесува на BTS-8056
 • - BTS-8025D
  BTS-8025D :
  Спецификација:
  1.Анти-подигнување на поддршка по претходно-греење.
  2.Пламенот и температурата може да се прилагодат,температурата може да биде толку висока до 1100
  3.Целосно автоматско електронско палење,лесен и безбеден.
  4.Удобен ергономски дизајн кој ќе се одржи во рака.
  5.Погоден за домаќинство,ресторан,пикник,пешачење,кампување и други активности на отворено.
  6.Може да се фиксира во бутанскиот резервоар за гас,што може да се замени,циклусот на употреба е средина-пријателски.
 • - MRAS-830C
  MRAS-830C :
  Спецификација:
  1.Анти-подигнување на поддршка по претходно-греење.
  2.Автоматски уред за палење,и операцијата е едноставна и безбедна.
  3.Слободно да ја прилагодите големината на пламенот.
  4.Производот е безбеден за употреба,компактен дизајн,лесен за ракување,лесен за носење.
  5.Може да се фиксира во EN417 цилиндарот,што може да се замени,циклусот на употреба е средина-пријателски.
 • - MRAS-831D
  MRAS-831D :
  Спецификација:
  1.Анти-подигнување на поддршка по претходно-греење.
  2.Пламенот и температурата може да се прилагодат,температурата може да биде толку висока до 1100
  3.Целосно автоматско електронско палење,лесен и безбеден.
  4.Удобен ергономски дизајн кој ќе се одржи во рака.
  5.Погоден за домаќинство,ресторан,пикник,пешачење,кампување и други активности на отворено.
  6.Може да се фиксира во бутанскиот резервоар за гас,што може да се замени,циклусот на употреба е средина-пријателски.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ние може да обезбеди со најдобрите

Гас режач

и внимателен по-служба.