Italian, Italiano

Режач факел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гас режач -> Режач факел
HOTERY PRODUCTS CORP. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Режач факел. Ние сме вклучени во понудата на прилагодување во однос на големината, дизајнот, моделот и бојата, како на спецификациите на клиентите. Ние се обезбеди најдобар квалитет, што е во согласност со глобалните принципи за квалитет како нашите домашни производство единица е инсталиран со високо развиени машини за да се обезбеди квалитет.
Режач факел - BTS-8056

модел: BTS-8056
Режач факел
Карактеристики:
1. DIY режач факел готвење факел.
2. автоматско палење, притисни започне лесен за светлина.
3. Поддршка на анти-согорување, поддршка концентрациона пламен.
4. Прилагодување на големина на пламенот од страна на тркалата лесен за употреба.
5. Факултативна рачката на располагање, се однесува на BTS-8056h.
6. Највисока температура до 1100 ℃
Прашање Сега +Прашање Сега -
Имаме акумулирано богато искуство и вредни техничка поддршка во производство

Режач факел

. Кога и каде, ние никогаш не се откажуваме од нашата цел која е да обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.