Italian, Italiano

Гас режач факел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гас режач -> Гас режач факел
HOTERY PRODUCTS CORP. е еден од реномирани имиња кои се вклучени во производителот на снабдувачот и извозникот на широк спектар на Гас режач факел фабрика во Taiwan, Која е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Познати по нивната точна мерења и лесно ракување, ние обезбеди за тестирање на производ на добро дефинирани параметри на квалитет, така што овие одговара да се постави индустрија норми. Ние нудиме на нашите клиенти на повеќето достапни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Гас режач факел - BTS-8056H

модел: BTS-8056H
Гас режач факел
Карактеристики:
1. DIY режач факел инсталиран естетски рачка за лесен за употреба.
2. Компатибилност со преносни шпорет на гас (но исклучува).
3. автоматско палење тип притискање на светлина пламен.
4. Поддршка на анти-согорување; поддршка на остри пламен.
5. Прилагодлив контрола на пламен поддршка.
6. верзија без рачка на располагање, се однесува на BTS-8056
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние сме стручни во производство

Гас режач факел

. Ние ќе ви обезбедиме сигурен ниво на квалитетни услуги и производи кои постојано ќе ги исполнуваат или надминуваат барањата на нашите клиенти.