Italian, Italiano

Бутан Лемен Запали

HOTERY PRODUCTS CORP. врз основа на производителот, снабдувачот и извозник на висок квалитет Бутан Лемен Запали. Ние сме извозно ориентирана компанија која ги интегрира дизајн, развој, производство и услуги. Поради ниските трошоци за работна сила и високо квалификувана работна сила и држава на уметноста производствен капацитет, ние сме во состојба да произведува високо квалитетни производи по најниски цени и да се обезбеди вредност за парите. Искрено се добредојдени сите пријатели дома и во странство да контактирате со нас, или со воспоставување на деловни односи или да работат заедно за да се добие взаемна корист.
 • Бутан молив факел - HT-1968
  HT-1968 : Бутан молив факел
  Име на производ:Полесно гас лемење Железо Пен Факел
  1.Лесни,пренослив
  2.Бежичен уред со многу намени како мини-факел или топол воздух
  3.Мултифункционално прецизно лепење за електроника,златен и сребрен накит,или кола за одбори на компјутерски матични плочи
  4.Повторливото користење со полесен гас го прави лесното работење на поправки,заварување,накит одлуки,хоби и занаети
  5.Едноставната конструкција овозможува прецизно лепење за никого

 • Гас леткум Kit - HT-1959
  HT-1959 : Гас леткум Kit
  bame производ:гас лемење комплет железо
  карактеристики:
  1.Компактен и ергономски дизајн,види-преку прозорецот за полнење гас.
  2.ергономска рачка&засилувач;лесен.
  3.Пиезо притискање на копчето на автоматско палење.
  4.Прилагодлив лост пламен за леснотијата на користење.
  5.Подлога за држач за ставање на тоа на масата на табелата постојано кога не е во употреба.
  6.Идеален пенкало факелот за широк спектар на апликации со испорачаните додатоци како форма комплет.
 • Бутан Леткум рачка комплет - HT-1969
  HT-1969 : Бутан Леткум рачка комплет
  bame производ:гас лемење комплет железо
  карактеристики:
  1.Компактен и ергономски дизајн,современата две бои тон.
  2.Ергономска рачка дизајн со преклопување стојат како идеална solider железо со капацитет од 26ml гориво.
  3.копчето пиезо притисок да го запалат автоматски.
  4.Прилагодлив лост пламен за леснотијата на користење.
  5.Идеален пенкало факелот за широк спектар на апликации со совети варира испорачува во удар украсениот случај спакувани со слајд-во боја ракав.
  6.температура–до 1300℃(факел).400℃(лемење).500℃(топла вентилатор).
 • Молив Запали - HT-1937-2
  HT-1937-2 : Молив Запали
  1. Молив пламен.
  2. факелот со лепење на врвот.
  3. Лизгачки картичка пакет.
  4. Дизајн за накит производство и поправка, парична казна за индустриски апликации, хард-достапните области, и сите лемење задачи кои бараат прецизност.
  5. Големина: 20 x L W20 XH 16.5mm
  Тежина: 56g
  Гас капацитет: 6G
  Операција време за едно време рефил: околу 30 мин.
 • Бутан Молив Запали - HT-1937K
  HT-1937K : Бутан Молив Запали
  Име на производ: 10 во 1 пенкало лепење на железо факел
  1. Прирачник за палење.
  2. Подесување на пламен висина.
  3. ветер отпорни на пламен.
  4. refillable бутан гас.
  5. Алатки: топла вентилатор. игла врвот. поли пена машина. врел нож. двојно остар. 2.4mm лемење главата. лажичка. лемење и безбедност стои.
 • Гас за лемење Запали - HT-907-2
  HT-907-2 : Гас за лемење Запали
  Име на производот: гас факелот со лемење главата, пластично тело
  1. Кујна употреба: совршен за површинска обработка на храна и тропски површина по завршувањето. Користете за правење крем brulee, tartlets, Бакнеж пити, или топење на мразот скулптури путер.
  2. DIY алатка: се намалува, хоби, стоматолошка лабораторија, авто поправка.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Бутан Лемен Запали

производи или би сакале да disscuss клиент цел, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние сме во потрага очекуваме да формирање успешни деловни односи со нов клиент во целиот свет во блиска иднина.