Гас за лемење Запали

HOTERY PRODUCTS CORP. се ангажирани во нудејќи широк спектар на Гас за лемење Запали. Нашиот асортиман на производи е широко прифатена од страна на нашите клиенти за нејзините различни функции како издржливост, живописни бои, атрактивен дизајн и различни shape.We понуда прилагодување на различни параметри, како што форми, димензии и дизајн.
Ние сме искусни во

Гас за лемење Запали

производи и уживаат во добра репутација меѓу клиентите. Освен тоа, покрај стандардни производи, ние исто така нудиме широк спектар на прилагодување услуги со цел да се грижиме за вашите специјални нарачки. Ние се стремиме искрено соработка со сите заинтересирани клиенти.
  • Гас за лемење Запали - HT-907-2
Гас за лемење Запали
модел - HT-907-2
Име на производот: гас факелот со лемење главата, пластично тело
1. Кујна употреба: совршен за површинска обработка на храна и тропски површина по завршувањето. Користете за правење крем brulee, tartlets, Бакнеж пити, или топење на мразот скулптури путер.
2. DIY алатка: се намалува, хоби, стоматолошка лабораторија, авто поправка.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-907-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас за лемење Запали производителот и Гас за лемење Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1968
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ:Полесно гас лемење Железо Пен Факел1.Лесни,пренослив2.Бежичен уред со многу намени како мини-факел или топол воздух3.Мултифункционално прецизно лепење за електроника,златен и сребрен накит,или кола за одбори на компјутерски матични плочи4.Повторливото користење со полесен гас го прави лесното работење на поправки,заварување,накит одлуки,хоби и занаети5.Едноставната конструкција овозможува прецизно лепење за никого
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас за лемење Запали производителот и Гас за лемење Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1959
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
bame производ:гас лемење комплет железокарактеристики:1.Компактен и ергономски дизајн,види-преку прозорецот за полнење гас.2.ергономска рачка&засилувач;лесен.3.Пиезо притискање на копчето на автоматско палење.4.Прилагодлив лост пламен за леснотијата на користење.5.Подлога за држач за ставање на тоа на масата на табелата постојано кога не е во употреба.6.Идеален пенкало факелот за широк спектар на апликации со испорачаните додатоци како форма комплет.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас за лемење Запали производителот и Гас за лемење Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRT-1972K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Производ баме:комплет за рачка за лемење со гасКарактеристики:1.Компактен и ергономски дизајн,современи двотонски бои.2.Ергономски дизајн на рачка со преклопен држач како идеално цврсто железо.3.Пиезо копче за да се запали автоматски.4.Прилагодлива рачка за пламен за лесно користење.5.Идеален факел за пенкало за широк спектар на апликации со различни врвови испорачани во куфер со дувачко обликување спакувано со тобоган-во боја ракав.6.Температура&даш;до 1000℃(факелот).400℃(лемење).500℃(топол вентилатор).
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас за лемење Запали производителот и Гас за лемење Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1937-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Молив пламен.2. факелот со лепење на врвот.3. Лизгачки картичка пакет.4. Дизајн за накит производство и поправка, парична казна за индустриски апликации, хард-достапните области, и сите лемење задачи кои бараат прецизност.5. Големина: 20 x L W20 XH 16.5mmТежина: 56gГас капацитет: 6GОперација време за едно време рефил: околу 30 мин.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас за лемење Запали производителот и Гас за лемење Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1937K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ: 10 во 1 пенкало лепење на железо факел1. Прирачник за палење.2. Подесување на пламен висина.3. ветер отпорни на пламен.4. refillable бутан гас.5. Алатки: топла вентилатор. игла врвот. поли пена машина. врел нож. двојно остар. 2.4mm лемење главата. лажичка. лемење и безбедност стои.