Italian, Italiano

Гас за лемење Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Бутан Лемен Запали -> Гас за лемење Запали
HOTERY PRODUCTS CORP. се ангажирани во нудејќи широк спектар на Гас за лемење Запали. Нашиот асортиман на производи е широко прифатена од страна на нашите клиенти за нејзините различни функции како издржливост, живописни бои, атрактивен дизајн и различни shape.We понуда прилагодување на различни параметри, како што форми, димензии и дизајн.
Гас за лемење Запали - HT-907-2

модел: HT-907-2
Гас за лемење Запали
Име на производот: гас факелот со лемење главата, пластично тело
1. Кујна употреба: совршен за површинска обработка на храна и тропски површина по завршувањето. Користете за правење крем brulee, tartlets, Бакнеж пити, или топење на мразот скулптури путер.
2. DIY алатка: се намалува, хоби, стоматолошка лабораторија, авто поправка.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние сме искусни во

Гас за лемење Запали

производи и уживаат во добра репутација меѓу клиентите. Освен тоа, покрај стандардни производи, ние исто така нудиме широк спектар на прилагодување услуги со цел да се грижиме за вашите специјални нарачки. Ние се стремиме искрено соработка со сите заинтересирани клиенти.