Бутан молив факел

Ние сме техничко Taiwan Бутан молив факел производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Имаме напредна опрема за производство на

Бутан молив факел

и добра изработка и постепено се истражуваат некои нов дизајн. Сите партнери во странство се добредојдени да преговараат и да соработуваат со нас.
  • Бутан молив факел - HT-1968
Бутан молив факел
модел - HT-1968
Име на производ:Полесно гас лемење Железо Пен Факел
1.Лесни,пренослив
2.Бежичен уред со многу намени како мини-факел или топол воздух
3.Мултифункционално прецизно лепење за електроника,златен и сребрен накит,или кола за одбори на компјутерски матични плочи
4.Повторливото користење со полесен гас го прави лесното работење на поправки,заварување,накит одлуки,хоби и занаети
5.Едноставната конструкција овозможува прецизно лепење за никого

HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-1968
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Бутан молив факел производителот и Бутан молив факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1959
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
bame производ:гас лемење комплет железокарактеристики:1.Компактен и ергономски дизајн,види-преку прозорецот за полнење гас.2.ергономска рачка&засилувач;лесен.3.Пиезо притискање на копчето на автоматско палење.4.Прилагодлив лост пламен за леснотијата на користење.5.Подлога за држач за ставање на тоа на масата на табелата постојано кога не е во употреба.6.Идеален пенкало факелот за широк спектар на апликации со испорачаните додатоци како форма комплет.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Бутан молив факел производителот и Бутан молив факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRT-1972K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Производ баме:комплет за рачка за лемење со гасКарактеристики:1.Компактен и ергономски дизајн,современи двотонски бои.2.Ергономски дизајн на рачка со преклопен држач како идеално цврсто железо.3.Пиезо копче за да се запали автоматски.4.Прилагодлива рачка за пламен за лесно користење.5.Идеален факел за пенкало за широк спектар на апликации со различни врвови испорачани во куфер со дувачко обликување спакувано со тобоган-во боја ракав.6.Температура&даш;до 1000℃(факелот).400℃(лемење).500℃(топол вентилатор).
HOTERY PRODUCTS CORP.
Бутан молив факел производителот и Бутан молив факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1937-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Молив пламен.2. факелот со лепење на врвот.3. Лизгачки картичка пакет.4. Дизајн за накит производство и поправка, парична казна за индустриски апликации, хард-достапните области, и сите лемење задачи кои бараат прецизност.5. Големина: 20 x L W20 XH 16.5mmТежина: 56gГас капацитет: 6GОперација време за едно време рефил: околу 30 мин.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Бутан молив факел производителот и Бутан молив факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1937K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ: 10 во 1 пенкало лепење на железо факел1. Прирачник за палење.2. Подесување на пламен висина.3. ветер отпорни на пламен.4. refillable бутан гас.5. Алатки: топла вентилатор. игла врвот. поли пена машина. врел нож. двојно остар. 2.4mm лемење главата. лажичка. лемење и безбедност стои.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Бутан молив факел производителот и Бутан молив факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-907-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: гас факелот со лемење главата, пластично тело1. Кујна употреба: совршен за површинска обработка на храна и тропски површина по завршувањето. Користете за правење крем brulee, tartlets, Бакнеж пити, или топење на мразот скулптури путер.2. DIY алатка: се намалува, хоби, стоматолошка лабораторија, авто поправка.