Молив Запали

Ние нудиме редовната Молив Запали кои се достапни во различни големини и може да се перат со леснотија. Ние производство на овие производи, со користење врховен и најдобрите квалитетни материјали врз основа на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите на квалитет. Овие производи клиенти може да се искористат од нас по пристапни цени.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Молив Запали

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
  • Молив Запали - HT-1937-2
Молив Запали
модел - HT-1937-2
1. Молив пламен.
2. факелот со лепење на врвот.
3. Лизгачки картичка пакет.
4. Дизајн за накит производство и поправка, парична казна за индустриски апликации, хард-достапните области, и сите лемење задачи кои бараат прецизност.
5. Големина: 20 x L W20 XH 16.5mm
Тежина: 56g
Гас капацитет: 6G
Операција време за едно време рефил: околу 30 мин.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-1937-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Молив Запали производителот и Молив Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1968
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ:Полесно гас лемење Железо Пен Факел1.Лесни,пренослив2.Бежичен уред со многу намени како мини-факел или топол воздух3.Мултифункционално прецизно лепење за електроника,златен и сребрен накит,или кола за одбори на компјутерски матични плочи4.Повторливото користење со полесен гас го прави лесното работење на поправки,заварување,накит одлуки,хоби и занаети5.Едноставната конструкција овозможува прецизно лепење за никого
HOTERY PRODUCTS CORP.
Молив Запали производителот и Молив Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1959
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
bame производ:гас лемење комплет железокарактеристики:1.Компактен и ергономски дизајн,види-преку прозорецот за полнење гас.2.ергономска рачка&засилувач;лесен.3.Пиезо притискање на копчето на автоматско палење.4.Прилагодлив лост пламен за леснотијата на користење.5.Подлога за држач за ставање на тоа на масата на табелата постојано кога не е во употреба.6.Идеален пенкало факелот за широк спектар на апликации со испорачаните додатоци како форма комплет.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Молив Запали производителот и Молив Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRT-1972K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Производ баме:комплет за рачка за лемење со гасКарактеристики:1.Компактен и ергономски дизајн,современи двотонски бои.2.Ергономски дизајн на рачка со преклопен држач како идеално цврсто железо.3.Пиезо копче за да се запали автоматски.4.Прилагодлива рачка за пламен за лесно користење.5.Идеален факел за пенкало за широк спектар на апликации со различни врвови испорачани во куфер со дувачко обликување спакувано со тобоган-во боја ракав.6.Температура&даш;до 1000℃(факелот).400℃(лемење).500℃(топол вентилатор).
HOTERY PRODUCTS CORP.
Молив Запали производителот и Молив Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1937K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ: 10 во 1 пенкало лепење на железо факел1. Прирачник за палење.2. Подесување на пламен висина.3. ветер отпорни на пламен.4. refillable бутан гас.5. Алатки: топла вентилатор. игла врвот. поли пена машина. врел нож. двојно остар. 2.4mm лемење главата. лажичка. лемење и безбедност стои.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Молив Запали производителот и Молив Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-907-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: гас факелот со лемење главата, пластично тело1. Кујна употреба: совршен за површинска обработка на храна и тропски површина по завршувањето. Користете за правење крем brulee, tartlets, Бакнеж пити, или топење на мразот скулптури путер.2. DIY алатка: се намалува, хоби, стоматолошка лабораторија, авто поправка.