Italian, Italiano

Молив Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Бутан Лемен Запали -> Молив Запали
Ние нудиме редовната Молив Запали кои се достапни во различни големини и може да се перат со леснотија. Ние производство на овие производи, со користење врховен и најдобрите квалитетни материјали врз основа на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите на квалитет. Овие производи клиенти може да се искористат од нас по пристапни цени.
Молив Запали - HT-1937-2

модел: HT-1937-2
Молив Запали
1. Молив пламен.
2. факелот со лепење на врвот.
3. Лизгачки картичка пакет.
4. Дизајн за накит производство и поправка, парична казна за индустриски апликации, хард-достапните области, и сите лемење задачи кои бараат прецизност.
5. Големина: 20 x L W20 XH 16.5mm
Тежина: 56g
Гас капацитет: 6G
Операција време за едно време рефил: околу 30 мин.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Молив Запали

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!