Italian, Italiano

Бутан Молив Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Бутан Лемен Запали -> Бутан Молив Запали
HOTERY PRODUCTS CORP. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Бутан Молив Запали за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Бутан Молив Запали - HT-1937K

модел: HT-1937K
Бутан Молив Запали
Име на производ: 10 во 1 пенкало лепење на железо факел
1. Прирачник за палење.
2. Подесување на пламен висина.
3. ветер отпорни на пламен.
4. refillable бутан гас.
5. Алатки: топла вентилатор. игла врвот. поли пена машина. врел нож. двојно остар. 2.4mm лемење главата. лажичка. лемење и безбедност стои.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Бутан Молив Запали

и најдобра услуга. Вие сте исто така добредојдени да се вклучат сите коментари на поддршка во исто време.