Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, благодарение на нашите моќни дистрибутивната мрежа, нашите Гас Лепак пиштол производи се популарни со клиенти во Taiwan. Со брзиот развој, имаме постигнато ISO9001 сертификат и освои многу почесни титули. За да дознаете повеќе за она што може да направи за вас, ве молиме контактирајте не во секое време. Ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.

Гас Лепак пиштол

HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас Лепак пиштол производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во gas-torch.com
HG-991
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Брзо,лесно стартување со пиезо палење на копче.2.Континуирано време на работа до 60-90 мин.на бутанско гориво.3.Инстант намалување на протокот на лепак-исклучете за да го намалите капењето.4.Безбедносно заклучување на протокот на гориво за да се спречи ненамерен проток на гас.5.Изграден-во преклопен држач.6.Нема потреба од струја.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас Лепак пиштол производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRG-991A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тип на гориво:Запалка за полнење Гас,капа.5гр(=8 мл) Време на горење:околу 60-90 мин. Идеја за занаети,хартија,домашен декор,поправка на домот и многу повеќе Дејството на излезниот гас автоматски ќе се прекине кога температурата до 180℃,автоматски го рестартира излезот на гас кога температурата ќе биде пониска 160℃. Внимание:Стопениот лепак ќе ја изгори кожата.Да се чува подалеку од деца.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас Лепак пиштол производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во gas-torch.com
HG-992
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Авто палење константна температура лепак пиштол.2. Безжична. лесен за рака носат.3. Безбедност систем структура.4. Мида пакет дизајн. би можеле да се откажам или стави на школка.5. Кориснички пријателски.6. 1pcx лепак пиштол.Х 2 парчиња лепак стапчиња во пакет.7. Примена:Лепак стап хоби. декорација. ракотворби. обврзувачки.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас Лепак пиштол производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во gas-torch.com
HG-992
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф гас лепак пиштол1. Hi-Tech пиезо електронски авто-палење.2. Пренослив безжични-лесен.3. склопување стои.4. лесно и безбедно да работат.6. Гориво: Refillable полесни гас. Капа. 11ж (= 18.8ml)7. Големина на производот: 210 x 44 x 217mm (LXWXH). тежина 376g8. Огнен Време: околу 2.5-3.0hrs9. Макс Лепак Темп. на млазницата: 150 ℃
Ние сме insisit за истражување

Гас Лепак пиштол

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.