Бутан Лепак пиштол

Ние сме технички Бутан Лепак пиштол производителот, снабдувачот, извозникот и фабрика во Taiwan. Ние, исто така, служи како давател на услуги и функција како бизнис партнер за набавка на производи од производителот на углед погоден во купувачи. Ние сме едно место за сите видови на производи. Ние го направи широк спектар на услуги за клиенти, изведувачи задоволување на нивните потреби. Нашиот ангажман минимизира купувачи бизнис ризик кога купуваат преку нас како што ние ги редовна контрола над квалитетот во текот на процесот на производство и да се обезбеди координација со vender за навремена испорака.
Ние сме професионални производителот, кој обезбедува

Бутан Лепак пиштол

, А ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  • Бутан Лепак пиштол - HG-992
Бутан Лепак пиштол
модел - HG-992
Име на производот: Проф гас лепак пиштол
1. Hi-Tech пиезо електронски авто-палење.
2. Пренослив безжични-лесен.
3. склопување стои.
4. лесно и безбедно да работат.
6. Гориво: Refillable полесни гас. Капа. 11ж (= 18.8ml)
7. Големина на производот: 210 x 44 x 217mm (LXWXH). тежина 376g
8. Огнен Време: околу 2.5-3.0hrs
9. Макс Лепак Темп. на млазницата: 150 ℃
HOTERY PRODUCTS CORP.
HG-992
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Бутан Лепак пиштол производителот и Бутан Лепак пиштол снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HG-991
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Брз, лесен за стартување со притискање на копчето пиезо палење.2. Континуирано бегство за време на до 30-40min.on бутан гориво.3. Инстант лепак проток сече-оф да се намали капе.4. Безбедност заклучување на протокот на гориво за да се спречи ненамерно проток на гасовите.5. Вграден виткање стои.6. Без електрична енергија потребни.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Бутан Лепак пиштол производителот и Бутан Лепак пиштол снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HG-991
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Гориво: refillable гас полесни, кап. 4G (= 6.8ml)2. Производ големина: 147 X 35 X 152 mm (LXWXH), тежина 225g3. Огнен време: околу 0.5-1.0hr4. Внимание: Окопнети лепак ќе изгори кожата. Држете го подалеку од дофат на деца.5. Идеја за занаети, хартија, дома декор, дома поправка и многу повеќе.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Бутан Лепак пиштол производителот и Бутан Лепак пиштол снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HG-992
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Авто палење константна температура лепак пиштол.2. Безжична. лесен за рака носат.3. Безбедност систем структура.4. Мида пакет дизајн. би можеле да се откажам или стави на школка.5. Кориснички пријателски.6. 1pcx лепак пиштол.Х 2 парчиња лепак стапчиња во пакет.7. Примена:Лепак стап хоби. декорација. ракотворби. обврзувачки.