Лепак пиштол

Овие години, HOTERY PRODUCTS CORP. производство и извоз на видови на Лепак пиштол се зголемува и вкупниот промет на увоз и извоз се зголемува постојано, секоја година. Производите добиваат добар фидбек, бидејќи на висок квалитет и добро по-продажба на услуги. Исто така, квалитетот е стабилна и цената е разумна.
Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Лепак пиштол

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.
  • Лепак пиштол - HG-991
Лепак пиштол
модел - HG-991
1.Брзо,лесно стартување со пиезо палење на копче.
2.Континуирано време на работа до 60-90 мин.на бутанско гориво.
3.Инстант намалување на протокот на лепак-исклучете за да го намалите капењето.
4.Безбедносно заклучување на протокот на гориво за да се спречи ненамерен проток на гас.
5.Изграден-во преклопен држач.
6.Нема потреба од струја.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HG-991
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Лепак пиштол производителот и Лепак пиштол снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRG-991A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тип на гориво:Запалка за полнење Гас,капа.5гр(=8 мл) Време на горење:околу 60-90 мин. Идеја за занаети,хартија,домашен декор,поправка на домот и многу повеќе Дејството на излезниот гас автоматски ќе се прекине кога температурата до 180℃,автоматски го рестартира излезот на гас кога температурата ќе биде пониска 160℃. Внимание:Стопениот лепак ќе ја изгори кожата.Да се чува подалеку од деца.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Лепак пиштол производителот и Лепак пиштол снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HG-992
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Авто палење константна температура лепак пиштол.2. Безжична. лесен за рака носат.3. Безбедност систем структура.4. Мида пакет дизајн. би можеле да се откажам или стави на школка.5. Кориснички пријателски.6. 1pcx лепак пиштол.Х 2 парчиња лепак стапчиња во пакет.7. Примена:Лепак стап хоби. декорација. ракотворби. обврзувачки.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Лепак пиштол производителот и Лепак пиштол снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HG-992
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф гас лепак пиштол1. Hi-Tech пиезо електронски авто-палење.2. Пренослив безжични-лесен.3. склопување стои.4. лесно и безбедно да работат.6. Гориво: Refillable полесни гас. Капа. 11ж (= 18.8ml)7. Големина на производот: 210 x 44 x 217mm (LXWXH). тежина 376g8. Огнен Време: околу 2.5-3.0hrs9. Макс Лепак Темп. на млазницата: 150 ℃