Гас леткум Kit

HOTERY PRODUCTS CORP. е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Гас леткум Kit најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.
Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Гас леткум Kit

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.
  • Гас леткум Kit - HT-1959
Гас леткум Kit
модел - HT-1959
bame производ:гас лемење комплет железо
карактеристики:
1.Компактен и ергономски дизајн,види-преку прозорецот за полнење гас.
2.ергономска рачка&засилувач;лесен.
3.Пиезо притискање на копчето на автоматско палење.
4.Прилагодлив лост пламен за леснотијата на користење.
5.Подлога за држач за ставање на тоа на масата на табелата постојано кога не е во употреба.
6.Идеален пенкало факелот за широк спектар на апликации со испорачаните додатоци како форма комплет.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-1959
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас леткум Kit производителот и Гас леткум Kit снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1968
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ:Полесно гас лемење Железо Пен Факел1.Лесни,пренослив2.Бежичен уред со многу намени како мини-факел или топол воздух3.Мултифункционално прецизно лепење за електроника,златен и сребрен накит,или кола за одбори на компјутерски матични плочи4.Повторливото користење со полесен гас го прави лесното работење на поправки,заварување,накит одлуки,хоби и занаети5.Едноставната конструкција овозможува прецизно лепење за никого
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас леткум Kit производителот и Гас леткум Kit снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1969
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
bame производ:гас лемење комплет железокарактеристики:1.Компактен и ергономски дизајн,современата две бои тон.2.Ергономска рачка дизајн со преклопување стојат како идеална solider железо со капацитет од 26ml гориво.3.копчето пиезо притисок да го запалат автоматски.4.Прилагодлив лост пламен за леснотијата на користење.5.Идеален пенкало факелот за широк спектар на апликации со совети варира испорачува во удар украсениот случај спакувани со слајд-во боја ракав.6.температура–до 1300℃(факел).400℃(лемење).500℃(топла вентилатор).
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас леткум Kit производителот и Гас леткум Kit снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1937-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Молив пламен.2. факелот со лепење на врвот.3. Лизгачки картичка пакет.4. Дизајн за накит производство и поправка, парична казна за индустриски апликации, хард-достапните области, и сите лемење задачи кои бараат прецизност.5. Големина: 20 x L W20 XH 16.5mmТежина: 56gГас капацитет: 6GОперација време за едно време рефил: околу 30 мин.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас леткум Kit производителот и Гас леткум Kit снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-1937K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ: 10 во 1 пенкало лепење на железо факел1. Прирачник за палење.2. Подесување на пламен висина.3. ветер отпорни на пламен.4. refillable бутан гас.5. Алатки: топла вентилатор. игла врвот. поли пена машина. врел нож. двојно остар. 2.4mm лемење главата. лажичка. лемење и безбедност стои.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Гас леткум Kit производителот и Гас леткум Kit снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-907-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: гас факелот со лемење главата, пластично тело1. Кујна употреба: совршен за површинска обработка на храна и тропски површина по завршувањето. Користете за правење крем brulee, tartlets, Бакнеж пити, или топење на мразот скулптури путер.2. DIY алатка: се намалува, хоби, стоматолошка лабораторија, авто поправка.