Italian, Italiano

Гас леткум Kit

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Бутан Лемен Запали -> Гас леткум Kit
HOTERY PRODUCTS CORP. е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Гас леткум Kit најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.
Гас леткум Kit - HT-1959

модел: HT-1959
Гас леткум Kit
bame производ:гас лемење комплет железо
карактеристики:
1.Компактен и ергономски дизајн,види-преку прозорецот за полнење гас.
2.ергономска рачка&засилувач;лесен.
3.Пиезо притискање на копчето на автоматско палење.
4.Прилагодлив лост пламен за леснотијата на користење.
5.Подлога за држач за ставање на тоа на масата на табелата постојано кога не е во употреба.
6.Идеален пенкало факелот за широк спектар на апликации со испорачаните додатоци како форма комплет.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Гас леткум Kit

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.