Пиреј режач факел

HOTERY PRODUCTS CORP. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Пиреј режач факел, Кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Целата атрактивен опсег може да се искористи од нас во конкурентни цени на пазарот. Ако имате било какви прашања или сугестии, Ве молиме не двоумете се да контактирајте со нас.
Ние си имаме свој фабрика, и да го прифатат OEM цел, професионално производство персонал кој ќе се грижи за вашиот

Пиреј режач факел

и бидете сигурни дека ќе се постигне највисок квалитет на располагање за овој производ.
  • Пиреј режач факел - HT-8935
Пиреј режач факел
модел - HT-8935
Име на производот: Проф плевел режач факел
Карактеристики:
1. пиезо-Распалувајќи притискање на светлина пламен.
2. Поставете-пински поддршка на осветлена постојано.
3. Ергономска рачка.
4. Прилагодлив контрола на пламен преку рака тркала.
5. Идеална за осветлување камин и јаглен, при што загинаа плевел, инсекти контрола, поправка на покривот и топењето на iceeliminate плевели и штетници.
6. совршено се вклопуваат со бајонет вид на пренослив шпорет на гас канистер.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-8935
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј режач факел производителот и Пиреј режач факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-8936
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф чудак трска трева режачКарактеристики:1. Не се лизга зафат, чудак трска ергономска рачка дизајн.2. Лесен и ефикасноста природни хербициди.3. Практично, едноставна и мала тежина дизајн.4. Прилагодлив контрола на пламен.5. Трајни челична конструкција.6. Идеален режач факел да се топи мраз, одмрзнување цевки, се елиминира плевел и штетници.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј режач факел производителот и Пиреј режач факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Bame на производот: скара бутан полесниКарактеристики:1. Компактен и ергономичен дизајн, современ две боите на тоновите.2. Ергономска рачка и лесен.3. Piezo притискање на копчето на автоматско палење.4. Прилагодлив контрола на пламен преку раката на тркалата.5. Идеална висина за огниште и BBQ употреба за домашни, индустриски и на отворено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј режач факел производителот и Пиреј режач факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на продукт:Градина Пиреј Запаликарактеристики:1.големина:770 x 50 x 110 mm,Тежина:околу 282g,WATT:околу 1816W2.автоматско себе-спотнува дизајн.3.ергономска рачка&засилувач;лесен.4.Идеален за осветлување камин и јаглен,при што загинаа плевел,инсекти контрола,поправка на покривот и топењето на мразот.5.MOQ:1k на секоја шема на бои6.пакет картичка блистер достапни за опција.7.Совршено се вклопуваат со било бајонет вид на цилиндер или ЕУ 7/16"Тема цилиндер.