Italian, Italiano

Пиреј Огнен Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пиреј Запали -> Пиреј Огнен Запали
HOTERY PRODUCTS CORP. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Пиреј Огнен Запали. И наш фабрика е во Taiwan, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.
Пиреј Огнен Запали - HT-8936

модел: HT-8936
Пиреј Огнен Запали
Име на производот: Проф чудак трска трева режач
Карактеристики:
1. Не се лизга зафат, чудак трска ергономска рачка дизајн.
2. Лесен и ефикасноста природни хербициди.
3. Практично, едноставна и мала тежина дизајн.
4. Прилагодлив контрола на пламен.
5. Трајни челична конструкција.
6. Идеален режач факел да се топи мраз, одмрзнување цевки, се елиминира плевел и штетници.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Секогаш се придржуваат до себе - се скрши, постојано истражување и развој на одлични

Пиреј Огнен Запали

, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.