Пиреј Огнен Запали

HOTERY PRODUCTS CORP. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Пиреј Огнен Запали. И наш фабрика е во Taiwan, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.
Секогаш се придржуваат до себе - се скрши, постојано истражување и развој на одлични

Пиреј Огнен Запали

, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Пиреј Огнен Запали - HT-8936
Пиреј Огнен Запали
модел - HT-8936
Име на производот: Проф чудак трска трева режач
Карактеристики:
1. Не се лизга зафат, чудак трска ергономска рачка дизајн.
2. Лесен и ефикасноста природни хербициди.
3. Практично, едноставна и мала тежина дизајн.
4. Прилагодлив контрола на пламен.
5. Трајни челична конструкција.
6. Идеален режач факел да се топи мраз, одмрзнување цевки, се елиминира плевел и штетници.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-8936
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј Огнен Запали производителот и Пиреј Огнен Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-8935
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: Проф плевел режач факелКарактеристики:1. пиезо-Распалувајќи притискање на светлина пламен.2. Поставете-пински поддршка на осветлена постојано.3. Ергономска рачка.4. Прилагодлив контрола на пламен преку рака тркала.5. Идеална за осветлување камин и јаглен, при што загинаа плевел, инсекти контрола, поправка на покривот и топењето на iceeliminate плевели и штетници.6. совршено се вклопуваат со бајонет вид на пренослив шпорет на гас канистер.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј Огнен Запали производителот и Пиреј Огнен Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Bame на производот: скара бутан полесниКарактеристики:1. Компактен и ергономичен дизајн, современ две боите на тоновите.2. Ергономска рачка и лесен.3. Piezo притискање на копчето на автоматско палење.4. Прилагодлив контрола на пламен преку раката на тркалата.5. Идеална висина за огниште и BBQ употреба за домашни, индустриски и на отворено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Пиреј Огнен Запали производителот и Пиреј Огнен Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRAS-8339
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на продукт:Градина Пиреј Запаликарактеристики:1.големина:770 x 50 x 110 mm,Тежина:околу 282g,WATT:околу 1816W2.автоматско себе-спотнува дизајн.3.ергономска рачка&засилувач;лесен.4.Идеален за осветлување камин и јаглен,при што загинаа плевел,инсекти контрола,поправка на покривот и топењето на мразот.5.MOQ:1k на секоја шема на бои6.пакет картичка блистер достапни за опција.7.Совршено се вклопуваат со било бајонет вид на цилиндер или ЕУ 7/16"Тема цилиндер.