Italian, Italiano

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гас режач ->
HOTERY PRODUCTS CORP. е снабдувач, кој го направи ексклузивна и е погодна за средината и high-end пазарот. Знаеме многу добро дека на висок квалитет, reasionable цена и добри по продажбата на услугата се клучевите на бизнис трансакција, оние што го нудиме за вас.

 - MRAS-830C

модел: MRAS-830C

Спецификација:
1.Анти-подигнување на поддршка по претходно-греење.
2.Автоматски уред за палење,и операцијата е едноставна и безбедна.
3.Слободно да ја прилагодите големината на пламенот.
4.Производот е безбеден за употреба,компактен дизајн,лесен за ракување,лесен за носење.
5.Може да се фиксира во EN417 цилиндарот,што може да се замени,циклусот на употреба е средина-пријателски.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние гаранција ние мора да ви ги задоволи со нашите производи и услуги. Затоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите

, Можете да ни каже. Ние ќе ви даде првични одговор. Ако сте заинтересирани во нашите производи или сакате да истрага, Ве молиме слободно да контактирајте не или можете да e-mail на нас. Придружете ни се сега!