Ние сме биле водечки производство на , Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
Нашите

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија. Со долга поврзаност со некои од најдобрите лица во индустријата, ние сме во можност да имаат многу подобра одржи во продажба, како и извори.
  •  - HT-4511
модел - HT-4511
Спецификација:
1.Идеален режач со големина 23x20x9cm лесен за носење и користење
2.Прекинувачот треба да се притисне пред да се сврти и лесно да свети
3.Изгради-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот
4.Гас пополнување ќе изгори до 80-мин наоколу(зависи од големината на пламенот во употреба)
5.Шпорет-помалку кујнски прибор користи комерцијално достапен полесен гас за повторно полнење
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-4511
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-5015 + ST-32
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Горилник со бутан кој се обновува, со метален држач како комплет2.Пиезо палење е лесно да се лаи3.Изгради-во регулаторот овозможи лесно прилагодување на пламенот4.Погоден за готвење на храна,зачувување на топлина,чај или кафе и зачувување на храна.5.Користете комерцијално достапен исполнет полесен гас,лесно да се добие гориво,еколошки и загадување-бесплатно.6.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4022XCM + ST-08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Горенаведениот бутан режач и изборниот жичен држач е достапен на барање2.Потребно е да се запали Piezo електричен загревач, бидејќи тоа е рачен тип горилник3.Регулаторот овозможува регулирање на пламен со прачка како изградена4.Ергономски дизајн на резервоарот со облик на купола во хромирана завршна обработка изработен од нерѓосувачки челик5.Погоден за различни апликации за готвење, вклучувајќи фромади,затоплување храна и супи,Шпорет-помалку кујни и кампување6.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4318
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Шпорет-помалку кујнски прибор користи комерцијално достапен полесен гас за повторно полнење2.Перфорираното куќиште на металот го опкружува горилникот подобро за емисија на топлина3.Одделно притискање на копчето од вклучено/исклучување за поголема безбедност4.Керамичката глава на горилникот ќе одржува топла храна за подолг временски период на употреба5.Идеален гас опрема лесна за употреба во затворено и надвор