HOTERY PRODUCTS CORP. е прва класа технички компанија, специјализирана во обезбедување на , База на Taiwan. Ние се фокусира на истражување и развој на оптички компоненти, како и производство и продажба на нив со ниска цена. На производи кои се користат во индустриски, медицински, научни и други области.
Ние сме професионални производителот, кој обезбедува

, А ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  •  - HT-4318
модел - HT-4318
Спецификација:
1.Шпорет-помалку кујнски прибор користи комерцијално достапен полесен гас за повторно полнење
2.Перфорираното куќиште на металот го опкружува горилникот подобро за емисија на топлина
3.Одделно притискање на копчето од вклучено/исклучување за поголема безбедност
4.Керамичката глава на горилникот ќе одржува топла храна за подолг временски период на употреба
5.Идеален гас опрема лесна за употреба во затворено и надвор
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-4318
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-5015 + ST-32
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Горилник со бутан кој се обновува, со метален држач како комплет2.Пиезо палење е лесно да се лаи3.Изгради-во регулаторот овозможи лесно прилагодување на пламенот4.Погоден за готвење на храна,зачувување на топлина,чај или кафе и зачувување на храна.5.Користете комерцијално достапен исполнет полесен гас,лесно да се добие гориво,еколошки и загадување-бесплатно.6.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4022XCM + ST-08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Горенаведениот бутан режач и изборниот жичен држач е достапен на барање2.Потребно е да се запали Piezo електричен загревач, бидејќи тоа е рачен тип горилник3.Регулаторот овозможува регулирање на пламен со прачка како изградена4.Ергономски дизајн на резервоарот со облик на купола во хромирана завршна обработка изработен од нерѓосувачки челик5.Погоден за различни апликации за готвење, вклучувајќи фромади,затоплување храна и супи,Шпорет-помалку кујни и кампување6.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4511
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Идеален режач со големина 23x20x9cm лесен за носење и користење2.Прекинувачот треба да се притисне пред да се сврти и лесно да свети3.Изгради-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот4.Гас пополнување ќе изгори до 80-мин наоколу(зависи од големината на пламенот во употреба)5.Шпорет-помалку кујнски прибор користи комерцијално достапен полесен гас за повторно полнење