HOTERY PRODUCTS CORP. е водечки производител, снабдувач на широк опсег на in Taiwan. Ние се придржуваат кон духот "Солидарност, борба, иновации и работа посветеност", нашата компанија има положено ISO за управување со квалитетот сертификат, сите производи имаат сертификат. Види ги задоволи клиентите, како нашиот објект, видете на барањата на пазарот како насока и постојано подобрување на квалитетот и развој на нови производи. Нашата цел е квалитет прво, кредитна состојба, победи на пазарот. Ние инсистираме во добар квалитет, добар кредит, добра услуга и конкурентна цена и соработувал со клиентите. Добредојдовте на сите пријатели дојде да контактирате со нас за да се воспостави деловни односи.
Ние сме во сопственост одличен тимска работа со кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

и внимателен услуга. Ако сакате да дознаете повеќе за она што можеме да направиме за вас, јавете ни се во секое време, ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
  •  - HT-5015 + ST-32
модел - HT-5015 + ST-32
Спецификација:
1.Горилник со бутан кој се обновува, со метален држач како комплет
2.Пиезо палење е лесно да се лаи
3.Изгради-во регулаторот овозможи лесно прилагодување на пламенот
4.Погоден за готвење на храна,зачувување на топлина,чај или кафе и зачувување на храна.
5.Користете комерцијално достапен исполнет полесен гас,лесно да се добие гориво,еколошки и загадување-бесплатно.
6.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-5015 + ST-32
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4022XCM + ST-08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Горенаведениот бутан режач и изборниот жичен држач е достапен на барање2.Потребно е да се запали Piezo електричен загревач, бидејќи тоа е рачен тип горилник3.Регулаторот овозможува регулирање на пламен со прачка како изградена4.Ергономски дизајн на резервоарот со облик на купола во хромирана завршна обработка изработен од нерѓосувачки челик5.Погоден за различни апликации за готвење, вклучувајќи фромади,затоплување храна и супи,Шпорет-помалку кујни и кампување6.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4511
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Идеален режач со големина 23x20x9cm лесен за носење и користење2.Прекинувачот треба да се притисне пред да се сврти и лесно да свети3.Изгради-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот4.Гас пополнување ќе изгори до 80-мин наоколу(зависи од големината на пламенот во употреба)5.Шпорет-помалку кујнски прибор користи комерцијално достапен полесен гас за повторно полнење
HOTERY PRODUCTS CORP.
производителот и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4318
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Спецификација:1.Шпорет-помалку кујнски прибор користи комерцијално достапен полесен гас за повторно полнење2.Перфорираното куќиште на металот го опкружува горилникот подобро за емисија на топлина3.Одделно притискање на копчето од вклучено/исклучување за поголема безбедност4.Керамичката глава на горилникот ќе одржува топла храна за подолг временски период на употреба5.Идеален гас опрема лесна за употреба во затворено и надвор