Italian, Italiano

Најдобрите Лемење Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Лемење Запали -> Најдобрите Лемење Запали
Ние би сакале да биде вашиот сигурен Taiwan Најдобрите Лемење Запали производителот, набавувачот и извозник, и фабриката. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Најдобрите Лемење Запали - BTM-8067+FH0046

модел: BTM-8067+FH0046
Најдобрите Лемење Запали
Име на продукт:Ј цевка Запали
карактеристики:
1.прирачник за палење.
2.Предложи да се работи со CGA600 на сајтот/про гориво(САД 1"навој).
3.големина:90×16×170mm(L×W×H),WATT:околу 2166W
4.Месинг вентил и нерѓосувачки цевка режач.
5.Добро за што работат во различни агол.
6.Идеален за сите работни места на греење,regrigeration,водовод.
7.Други цевки режач по избор.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние нудиме

Најдобрите Лемење Запали

во различни спецификации да се грижиме за различните потреби на клиентите. Ние сме свесни за важноста на работата и информации ние ги решаваме. Ние разбираме одговорноста што секој член на нашиот тим има до рамо и тоа го правиме со највисоко ниво на доверба, искреност и интегритет - на цел и акција.