Italian, Italiano

Пропан удар факел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Лемење Запали -> Пропан удар факел
Ние сме технички Пропан удар факел производителот, снабдувачот, извозникот и фабрика во Taiwan. Ние, исто така, служи како давател на услуги и функција како бизнис партнер за набавка на производи од производителот на углед погоден во купувачи. Ние сме едно место за сите видови на производи. Ние го направи широк спектар на услуги за клиенти, изведувачи задоволување на нивните потреби. Нашиот ангажман минимизира купувачи бизнис ризик кога купуваат преку нас како што ние ги редовна контрола над квалитетот во текот на процесот на производство и да се обезбеди координација со vender за навремена испорака.
Пропан удар факел - BTS-8066

модел: BTS-8066
Пропан удар факел
Спецификација:
1. Piezo палење за инстант пламен.
2. Од не'рѓосувачки челик режач цевки.
3. режач цевка врти до 360 ℃
4. Анти-одблесокот: способност за работа во друг агол.
5. Максималната температура до 1400 ℃
6. Добро за водовод, греење, ладење и греење работни места.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Сите наши

Пропан удар факел

во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ world.We ве уверувам на одличен квалитет и цени, Ве молиме контактирајте со нас за вашите барања.