Italian, Italiano

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Гас режач ->
Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.

 - MRAS-831D

модел: MRAS-831D

Спецификација:
1.Анти-подигнување на поддршка по претходно-греење.
2.Пламенот и температурата може да се прилагодат,температурата може да биде толку висока до 1100
3.Целосно автоматско електронско палење,лесен и безбеден.
4.Удобен ергономски дизајн кој ќе се одржи во рака.
5.Погоден за домаќинство,ресторан,пикник,пешачење,кампување и други активности на отворено.
6.Може да се фиксира во бутанскиот резервоар за гас,што може да се замени,циклусот на употреба е средина-пријателски.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние, главно, се на

ODM и OEM цел, она што го гледате на интернет се само мали делови од нашите производи. Да имаат подобра резолуција и да добијат брз одговор, ве молиме контактирајте со вашиот спецификации веднаш. Ние ќе се потрудиме да ви ги задоволи.