Creme Brulee Запали

HOTERY PRODUCTS CORP. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Creme Brulee Запали кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Исто така, ние сме вклучени во понудата на прилагодување во однос на големината, дизајнот, моделот и бојата, како на спецификациите на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Ние имаме голем број на професионални организации, специјализирани за производство

Creme Brulee Запали

. Ние би сакале да имаат заемно корисни односи со вашата организација. Ние ќе го цениме вашиот позитивен одговор, со вашите специфични барања, заедно со наведување на квалитети кои ги барате.
  • Creme Brulee Запали - HT-920
Creme Brulee Запали
модел - HT-920
Creme brulee удар факел. алуминиум факел тело.
1. Авто-спотнува пиезо електричното палење.
2. Моќен пламен во анти-одблесокот.
3. Пријателски да работат.
4. пламен прилагодливи. со безбедносна брава.
5. Refillable полесни гас. капа гориво: 7.8g (13.3ml).
6. Околу 45-60 мин Беринг време.
7. Температура - до 1000 ℃ (факел).
8. CPSC и CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-920
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Creme Brulee Запали производителот и Creme Brulee Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-912
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Факел стипса Професионални готвачот. факел тело.1. Пиезоелектрични системот за палење.2. лесно и безбедно да работат.3. гас проток прилагодување на пламен lengh со анти-одблесокот функција.4. Две пламен функција: моќна / мека пламен.5. Бутан refillable гас. капа: 28g (= 47.9ml).6. Производ големина: 102x73x156mm (lxwxh).7. факел работна температура максимум до 1000 ℃8. CE одобрено
HOTERY PRODUCTS CORP.
Creme Brulee Запали производителот и Creme Brulee Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-950
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Бутан гас refillable проф. готвач факел. стипса.1. Ергономски тело дизајни и материјали. лесно чиста површина.2. Идејата за кујна и Ресторант.3. автоматско палење со дете доказ сигурносни осигурувачи.4. Refillable полесни гас. капа гориво: 22.3g (= 38.1ml).5. Големина 160x130x70mm (lxwxh). Тежина: 265g.6. Операција Температура на медиум макс до 1000 ℃ (факел).7. CPSC и CE одобрено
HOTERY PRODUCTS CORP.
Creme Brulee Запали производителот и Creme Brulee Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-9166
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Готвење факелот со луксузни стил.1. Електронски автоматско палење.2. Powered by-бутан гас refillable тип. испорака без гас.3. прозорец на гориво за да ја видите ниво гас.4. Совршен кафена различни храна дома.5. Не се лизга рачката и лесно разбирање операција.6. Во согласност пламен во секој агол. прилагодливи контрола на гас.7. Вклучете складирање стои.8. гас капацитет 10g (= 17ml). работна температура до 1000 ℃ (факел).9. CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Creme Brulee Запали производителот и Creme Brulee Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-982
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Карактеристики:1.Професионални и мулти-функција готвач факел2.Голем капацитет со безбедност за заклучување дизајн3.Piezo започне автоматско палење со средна големина на заштитник на пламен генерира моќен пламен кој е идеален за карамелизирање на месото и топењето на сирењата,итн.4.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.5.Поставување на пламен за менување на саканата големина на пламенот во употреба.6.Двојни начини на пламен поддршка со рачен за лесен за употреба и повторно полнење.