Готвење удар факел

HOTERY PRODUCTS CORP. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Готвење удар факел in Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на производи, со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во различни големини и спецификации за да се задоволат различните потреби на клиентите.
Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

Готвење удар факел

, А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.
  • Готвење удар факел - HT-912
Готвење удар факел
модел - HT-912
Факел стипса Професионални готвачот. факел тело.
1. Пиезоелектрични системот за палење.
2. лесно и безбедно да работат.
3. гас проток прилагодување на пламен lengh со анти-одблесокот функција.
4. Две пламен функција: моќна / мека пламен.
5. Бутан refillable гас. капа: 28g (= 47.9ml).
6. Производ големина: 102x73x156mm (lxwxh).
7. факел работна температура максимум до 1000 ℃
8. CE одобрено
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-912
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Готвење удар факел производителот и Готвење удар факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-920
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Creme brulee удар факел. алуминиум факел тело.1. Авто-спотнува пиезо електричното палење.2. Моќен пламен во анти-одблесокот.3. Пријателски да работат.4. пламен прилагодливи. со безбедносна брава.5. Refillable полесни гас. капа гориво: 7.8g (13.3ml).6. Околу 45-60 мин Беринг време.7. Температура - до 1000 ℃ (факел).8. CPSC и CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Готвење удар факел производителот и Готвење удар факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-950
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Бутан гас refillable проф. готвач факел. стипса.1. Ергономски тело дизајни и материјали. лесно чиста површина.2. Идејата за кујна и Ресторант.3. автоматско палење со дете доказ сигурносни осигурувачи.4. Refillable полесни гас. капа гориво: 22.3g (= 38.1ml).5. Големина 160x130x70mm (lxwxh). Тежина: 265g.6. Операција Температура на медиум макс до 1000 ℃ (факел).7. CPSC и CE одобрено
HOTERY PRODUCTS CORP.
Готвење удар факел производителот и Готвење удар факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-9166
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Готвење факелот со луксузни стил.1. Електронски автоматско палење.2. Powered by-бутан гас refillable тип. испорака без гас.3. прозорец на гориво за да ја видите ниво гас.4. Совршен кафена различни храна дома.5. Не се лизга рачката и лесно разбирање операција.6. Во согласност пламен во секој агол. прилагодливи контрола на гас.7. Вклучете складирање стои.8. гас капацитет 10g (= 17ml). работна температура до 1000 ℃ (факел).9. CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Готвење удар факел производителот и Готвење удар факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-982
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Карактеристики:1.Професионални и мулти-функција готвач факел2.Голем капацитет со безбедност за заклучување дизајн3.Piezo започне автоматско палење со средна големина на заштитник на пламен генерира моќен пламен кој е идеален за карамелизирање на месото и топењето на сирењата,итн.4.Потврдувањето е познато да се направи и да се користи за светски стандард.5.Поставување на пламен за менување на саканата големина на пламенот во употреба.6.Двојни начини на пламен поддршка со рачен за лесен за употреба и повторно полнење.