Професионални готвачи палат факел

Ние се техничка Taiwan Професионални готвачи палат факел производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Ние би сакале да се приклучат вас рака под рака да излезат состојба на

Професионални готвачи палат факел

, Да се ​​воспостави добар корпоративен имиџ и да го отвори вашиот пат кон успехот. Чекајќи вашите првични одговор. И ние сме љубезно задоволство да корпорации со вас.
  • Професионални готвачи палат факел - MRC-982
Професионални готвачи палат факел
модел - MRC-982
Карактеристики:
1.Професионален и мулти-функција готвач факел
2.Голем капацитет со дизајн на безбедносна брава
3.Автоматското палење со Piezo start со средна големина на штитник за пламен создава моќен пламен кој е идеален за карамелизирање месо и топење сирења,итн.
4.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
5.Рачка за прилагодување на пламенот за промена на саканата големина на пламенот што се користи.
6.Двојни режими на поддршка за пламен со рачен за лесно користење и полнење.<бр/
HOTERY PRODUCTS CORP.
MRC-982
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Професионални готвачи палат факел производителот и Професионални готвачи палат факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-920
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Creme brulee удар факел. алуминиум факел тело.1. Авто-спотнува пиезо електричното палење.2. Моќен пламен во анти-одблесокот.3. Пријателски да работат.4. пламен прилагодливи. со безбедносна брава.5. Refillable полесни гас. капа гориво: 7.8g (13.3ml).6. Околу 45-60 мин Беринг време.7. Температура - до 1000 ℃ (факел).8. CPSC и CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Професионални готвачи палат факел производителот и Професионални готвачи палат факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-912
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Факел стипса Професионални готвачот. факел тело.1. Пиезоелектрични системот за палење.2. лесно и безбедно да работат.3. гас проток прилагодување на пламен lengh со анти-одблесокот функција.4. Две пламен функција: моќна / мека пламен.5. Бутан refillable гас. капа: 28g (= 47.9ml).6. Производ големина: 102x73x156mm (lxwxh).7. факел работна температура максимум до 1000 ℃8. CE одобрено
HOTERY PRODUCTS CORP.
Професионални готвачи палат факел производителот и Професионални готвачи палат факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-950
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Бутан гас refillable проф. готвач факел. стипса.1. Ергономски тело дизајни и материјали. лесно чиста површина.2. Идејата за кујна и Ресторант.3. автоматско палење со дете доказ сигурносни осигурувачи.4. Refillable полесни гас. капа гориво: 22.3g (= 38.1ml).5. Големина 160x130x70mm (lxwxh). Тежина: 265g.6. Операција Температура на медиум макс до 1000 ℃ (факел).7. CPSC и CE одобрено
HOTERY PRODUCTS CORP.
Професионални готвачи палат факел производителот и Професионални готвачи палат факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-101
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Електронско автоматско палење. Напојуван од тип на бутански гас кој се полни.испорака без гас. Совршено за кафеава боја на разни јадења дома. Лесна операција за разбирање. Конзистентен пламен под кој било агол.прилагодлива контрола на гас. Капацитет на гас околу 19 g,работна температура до 1000℃(факелот). CE одобрено.