Мини горилник за гас

HOTERY PRODUCTS CORP. специјализира во производителот, снабдувачот и извозник на бизнисот на Мини горилник за гас. Се наоѓа во Taiwan, Имаме удобен пристап до главните транспортни мрежи. Нашата компанија зафаќа површина од 5км и има околу 100 членови на персоналот. Покрај тоа, сите наши производи се произведени со современа опрема и строги КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет. Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи се продаваат добро во домашните и на странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме контактирајте не Сега, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ние сме професионални производител и извозник на

Мини горилник за гас

. Покрај тоа, ние исто така може да се произведуваат производи, како на вашите примероци и цртежи.
  • Мини горилник за гас - HT-4022XCM + ST-08
Мини горилник за гас
модел - HT-4022XCM + ST-08
Име на производот:Мини плински режач со држач
Спецификација:
1.Бутански горилник што може повторно да се полни и опционален жичен држач е достапен на барање
2.Потребно е да се запали пиезо електричното палење бидејќи е рачен горилник
3.Регулаторот овозможува прилагодување на пламенот со шипка како што е изградена
4.Ергономски дизајн на резервоарот во форма на купола во хромирана завршница изработен од нерѓосувачки челик
5.Погоден за различни апликации за готвење, вклучително и фонду,затоплување на храната и супите,Шпорет-помалку кујни и кампување
6.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-4022XCM + ST-08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини горилник за гас производителот и Мини горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-5015 + ST-32
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Бутански горилник што може повторно да се полни со метален држач како комплет2.Пиезо-палење лесно за палење3.Изградба-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот при употреба4.Погоден за готвење храна,зачувување на топлина,чај или кафе и чување храна.5.Користете комерцијално достапен наполнет запалка гас,лесно се добива гориво,еколошки и загадување-бесплатно.6.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини горилник за гас производителот и Мини горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4511
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Идеален пламеник со големина 23x20x9cm лесен за носење и употреба2.Прекинувачот треба да се притисне надолу пред да се вклучи и лесно да се запали3.Изградба-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот при употреба4.Полнењето гас ќе изгори до 80-мин околу(зависи од големината на пламенот што се користи)5.Шпорет-помалку кујнски прибор користете комерцијално достапен полесен гас за полнење
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини горилник за гас производителот и Мини горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4318
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Шпорет-помалку кујнски прибор користете комерцијално достапен полесен гас за полнење2.Перфорираното метално куќиште го опкружува горилникот подобро за емисија на топлина3.Посебно копче за притискање надолу од вклученото/исклучување за поголема грижа за безбедноста4.Керамичката глава на пламеникот ќе ја одржува храната топла подолго време на употреба5.Идеална опрема за гас, лесна за употреба внатре и надвор