Мини штанд за горилник за гас

Ние сме биле водечки производство на Мини штанд за горилник за гас, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
Нашите

Мини штанд за горилник за гас

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија. Со долга поврзаност со некои од најдобрите лица во индустријата, ние сме во можност да имаат многу подобра одржи во продажба, како и извори.
  • Мини штанд за горилник за гас - HT-4511
Мини штанд за горилник за гас
модел - HT-4511
Име на производ:Мини плински режач со држач
Спецификација:
1.Идеален пламеник со големина 23x20x9cm лесен за носење и употреба
2.Прекинувачот треба да се притисне надолу пред да се вклучи и лесно да се запали
3.Изградба-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот при употреба
4.Полнењето гас ќе изгори до 80-мин околу(зависи од големината на пламенот што се користи)
5.Шпорет-помалку кујнски прибор користете комерцијално достапен полесен гас за полнење
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-4511
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини штанд за горилник за гас производителот и Мини штанд за горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-5015 + ST-32
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Бутански горилник што може повторно да се полни со метален држач како комплет2.Пиезо-палење лесно за палење3.Изградба-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот при употреба4.Погоден за готвење храна,зачувување на топлина,чај или кафе и чување храна.5.Користете комерцијално достапен наполнет запалка гас,лесно се добива гориво,еколошки и загадување-бесплатно.6.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини штанд за горилник за гас производителот и Мини штанд за горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4022XCM + ST-08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Бутански горилник што може повторно да се полни и опционален жичен држач е достапен на барање2.Потребно е да се запали пиезо електричното палење бидејќи е рачен горилник3.Регулаторот овозможува прилагодување на пламенот со шипка како што е изградена4.Ергономски дизајн на резервоарот во форма на купола во хромирана завршница изработен од нерѓосувачки челик5.Погоден за различни апликации за готвење, вклучително и фонду,затоплување на храната и супите,Шпорет-помалку кујни и кампување6.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини штанд за горилник за гас производителот и Мини штанд за горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4318
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Шпорет-помалку кујнски прибор користете комерцијално достапен полесен гас за полнење2.Перфорираното метално куќиште го опкружува горилникот подобро за емисија на топлина3.Посебно копче за притискање надолу од вклученото/исклучување за поголема грижа за безбедноста4.Керамичката глава на пламеникот ќе ја одржува храната топла подолго време на употреба5.Идеална опрема за гас, лесна за употреба внатре и надвор