Мини горилник за гас

HOTERY PRODUCTS CORP. е водечки производител, снабдувач на широк опсег на Мини горилник за гас in Taiwan. Ние се придржуваат кон духот "Солидарност, борба, иновации и работа посветеност", нашата компанија има положено ISO за управување со квалитетот сертификат, сите производи имаат сертификат. Види ги задоволи клиентите, како нашиот објект, видете на барањата на пазарот како насока и постојано подобрување на квалитетот и развој на нови производи. Нашата цел е квалитет прво, кредитна состојба, победи на пазарот. Ние инсистираме во добар квалитет, добар кредит, добра услуга и конкурентна цена и соработувал со клиентите. Добредојдовте на сите пријатели дојде да контактирате со нас за да се воспостави деловни односи.
Ние сме во сопственост одличен тимска работа со кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Мини горилник за гас

и внимателен услуга. Ако сакате да дознаете повеќе за она што можеме да направиме за вас, јавете ни се во секое време, ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
  • Мини горилник за гас - HT-5015 + ST-32
Мини горилник за гас
модел - HT-5015 + ST-32
Име на производот:Мини плински режач со држач
Спецификација:
1.Бутански горилник што може повторно да се полни со метален држач како комплет
2.Пиезо-палење лесно за палење
3.Изградба-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот при употреба
4.Погоден за готвење храна,зачувување на топлина,чај или кафе и чување храна.
5.Користете комерцијално достапен наполнет запалка гас,лесно се добива гориво,еколошки и загадување-бесплатно.
6.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-5015 + ST-32
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини горилник за гас производителот и Мини горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4022XCM + ST-08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Бутански горилник што може повторно да се полни и опционален жичен држач е достапен на барање2.Потребно е да се запали пиезо електричното палење бидејќи е рачен горилник3.Регулаторот овозможува прилагодување на пламенот со шипка како што е изградена4.Ергономски дизајн на резервоарот во форма на купола во хромирана завршница изработен од нерѓосувачки челик5.Погоден за различни апликации за готвење, вклучително и фонду,затоплување на храната и супите,Шпорет-помалку кујни и кампување6.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини горилник за гас производителот и Мини горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4511
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Идеален пламеник со големина 23x20x9cm лесен за носење и употреба2.Прекинувачот треба да се притисне надолу пред да се вклучи и лесно да се запали3.Изградба-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот при употреба4.Полнењето гас ќе изгори до 80-мин околу(зависи од големината на пламенот што се користи)5.Шпорет-помалку кујнски прибор користете комерцијално достапен полесен гас за полнење
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини горилник за гас производителот и Мини горилник за гас снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4318
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Шпорет-помалку кујнски прибор користете комерцијално достапен полесен гас за полнење2.Перфорираното метално куќиште го опкружува горилникот подобро за емисија на топлина3.Посебно копче за притискање надолу од вклученото/исклучување за поголема грижа за безбедноста4.Керамичката глава на пламеникот ќе ја одржува храната топла подолго време на употреба5.Идеална опрема за гас, лесна за употреба внатре и надвор