Преносен гас режач

HOTERY PRODUCTS CORP. е прва класа технички компанија, специјализирана во обезбедување на Преносен гас режач, База на Taiwan. Ние се фокусира на истражување и развој на оптички компоненти, како и производство и продажба на нив со ниска цена. На производи кои се користат во индустриски, медицински, научни и други области.
Ние сме професионални производителот, кој обезбедува

Преносен гас режач

, А ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  • Преносен гас режач - HT-4318
Преносен гас режач
модел - HT-4318
Име на производот:Мини плински режач со држач
Спецификација:
1.Шпорет-помалку кујнски прибор користете комерцијално достапен полесен гас за полнење
2.Перфорираното метално куќиште го опкружува горилникот подобро за емисија на топлина
3.Посебно копче за притискање надолу од вклученото/исклучување за поголема грижа за безбедноста
4.Керамичката глава на пламеникот ќе ја одржува храната топла подолго време на употреба
5.Идеална опрема за гас, лесна за употреба внатре и надвор
HOTERY PRODUCTS CORP.
HT-4318
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Преносен гас режач производителот и Преносен гас режач снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-5015 + ST-32
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Бутански горилник што може повторно да се полни со метален држач како комплет2.Пиезо-палење лесно за палење3.Изградба-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот при употреба4.Погоден за готвење храна,зачувување на топлина,чај или кафе и чување храна.5.Користете комерцијално достапен наполнет запалка гас,лесно се добива гориво,еколошки и загадување-бесплатно.6.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Преносен гас режач производителот и Преносен гас режач снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4022XCM + ST-08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Бутански горилник што може повторно да се полни и опционален жичен држач е достапен на барање2.Потребно е да се запали пиезо електричното палење бидејќи е рачен горилник3.Регулаторот овозможува прилагодување на пламенот со шипка како што е изградена4.Ергономски дизајн на резервоарот во форма на купола во хромирана завршница изработен од нерѓосувачки челик5.Погоден за различни апликации за готвење, вклучително и фонду,затоплување на храната и супите,Шпорет-помалку кујни и кампување6.Познато е дека сертификацијата ја прави и користи за светски стандарди.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Преносен гас режач производителот и Преносен гас режач снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
HT-4511
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производ:Мини плински режач со држачСпецификација:1.Идеален пламеник со големина 23x20x9cm лесен за носење и употреба2.Прекинувачот треба да се притисне надолу пред да се вклучи и лесно да се запали3.Изградба-во регулаторот овозможуваат лесно прилагодување на пламенот при употреба4.Полнењето гас ќе изгори до 80-мин околу(зависи од големината на пламенот што се користи)5.Шпорет-помалку кујнски прибор користете комерцијално достапен полесен гас за полнење