Italian, Italiano

Кујна удар факел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Готвење Запали -> Кујна удар факел
HOTERY PRODUCTS CORP. со богати искуства на производителот снабдувач и извозник на Кујна удар факел фабрика во Taiwan, Во целиот свет клиенти, ние искрено добредојде повеќе глобални партнери да соработуваат за да формира нова бизнис. ние ги преземаме се заврши во рок од ветената временска рамка и нашите услуги се достапни на многу конкурентни цени. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Кујна удар факел - CT-89S

модел: CT-89S
Кујна удар факел
1. Piezo само-спотнува активирањето дизајн. две раце работа.
2. прстот прилагодливи контрола на пламен.
3. шарени бои по желба.
4. Дизајниран прилагоден за средини кои бараат леснотија на користење и преносливост.
5. вкупната големина: 142.5x97x59.2mm (lxwxh). Тежина: 205.3g
6. капа на гориво: 9.4g (= 16ml).
7. бојата на каросеријата генерално во balck и црвена боја.
8. CE / CPSC одобрени.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

Кујна удар факел

промовирање на нивниот шарм во голема мера. Набавени од сертифицирани производители на овие производи се произведени според параметрите за квалитет распространети на глобално ниво.