Мини Удар Запали

HOTERY PRODUCTS CORP. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Мини Удар Запали in Taiwan. Ние ги користиме однапред технологија да ги обработи и да се уверам нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашиот тим за истражување изгледа за иновативни идеи, прифаќа предизвици и работи на развојот на производ-потреба-базирани решенија. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Цело време, ние се нагласи развојот и да воведе нови

Мини Удар Запали

производи на пазарот секоја година. Нашите производи се продава добро во странство на пазарот, како што се Америка и Европа, и се позитивно оценета од страна на клиентите. Ние ги извршуваат управување начело на "квалитет е супериорен, служба е врховен, репутација е првиот", и искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите clients.We добредојде да ни се обратите за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
  • Мини Удар Запали - CT-6000S
Мини Удар Запали
модел - CT-6000S
Мини удар факел. стипса. факел тело.
1. Со активирањето пиезо палење. пламен е прилагодлив во мека / молив пламен.
2. Безбедност прилагодливи анти-одблесокот пламен работи во сите агли.
3. Користете butan refillable гас. испорака без гас.
4. Паметни да работи и работи на сите агли.
5. Секое парче 98 × 57,4 × 133.5mm (lxwxh). Тежина: 142.2g. капа гориво: 6.8g (= 11.6ml).
6. вжештуваат to1000˚c кој е основен инструмент за Браунинг сирење на врвот на францускиот супа или оцрнуваат пиперки да ги отстранат своите кожи.
7. Континуирано околу 20mins нон-стоп работа кога голем пламен.
8. CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
CT-6000S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини Удар Запали производителот и Мини Удар Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MR-30
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мини Готвач ЗапалиИме на продукт:готвач факелкарактеристики:1.Цена свесен готвач факел во овој опсег.2.Pieze започне автоматски igntion.3.Сертификација се познати да се направи и се користи за светски стандард.4.Пламен лост прилагодување за промена на саканата големина на пламенот во употреба.5.Двојна начини на поддршка пламен за caramelizing,топење chessse или пржење pepers и зеленчук.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини Удар Запали производителот и Мини Удар Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-980
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
готвач ЗапалиИме на продукт:готвач факелкарактеристики:1.Современа две тон бои на угостителските факел.2.Pieze започне автоматски igntion со средна големина на стража пламен генерира силен пламен кој е идеален за печење месо и сирење се топи,итн.3.Сертификација се познати да се направи и се користи за светски стандард.4.Пламен лост прилагодување за промена на саканата големина на пламенот во употреба.5.Двојна начини на поддршка пламен со Бран рачни за лесен за употреба.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини Удар Запали производителот и Мини Удар Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
CT-90S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Име на производот: готвач кујната факел1. Брзи рефил дизајн.2. Гориво: refillable полесни гас. гориво капа 8.5g (= 14.5ml)Големина на производот 3.: 142 × 106.6x51.7mm (lxwxh). тежина 140.5g4. Шарена опција. MOQ: 1k за секој Pantone.5. блистер картичка Packag.6. Огнен време: околу 50 минути.7. CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Мини Удар Запали производителот и Мини Удар Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
CT-89S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1. Piezo само-спотнува активирањето дизајн. две раце работа.2. прстот прилагодливи контрола на пламен.3. шарени бои по желба.4. Дизајниран прилагоден за средини кои бараат леснотија на користење и преносливост.5. вкупната големина: 142.5x97x59.2mm (lxwxh). Тежина: 205.3g6. капа на гориво: 9.4g (= 16ml).7. бојата на каросеријата генерално во balck и црвена боја.8. CE / CPSC одобрени.