Готвачи удар факел

HOTERY PRODUCTS CORP. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Готвачи удар факел in Taiwan во сите кориснички цени, па како да се прилагодат опциите на нашите клиенти и доставена во рок од одредена временска рамка. Нашата компанија е поддржана од супериорен и напредни производствени техники да понуди беспрекорна квалитет на производите до нашите клиенти. Тие се набавени од производителите кој користи квалитетна суровина и да ги следат регулаторните стандардите за индустријата во текот на производството. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Готвачи удар факел

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
  • Готвачи удар факел - MRC-980
Готвачи удар факел
модел - MRC-980
готвач Запали
Име на продукт:готвач факел
карактеристики:
1.Современа две тон бои на угостителските факел.
2.Pieze започне автоматски igntion со средна големина на стража пламен генерира силен пламен кој е идеален за печење месо и сирење се топи,итн.
3.Сертификација се познати да се направи и се користи за светски стандард.
4.Пламен лост прилагодување за промена на саканата големина на пламенот во употреба.
5.Двојна начини на поддршка пламен со Бран рачни за лесен за употреба.
HOTERY PRODUCTS CORP.
MRC-980
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Готвачи удар факел производителот и Готвачи удар факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MR-30
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мини Готвач ЗапалиИме на продукт:готвач факелкарактеристики:1.Цена свесен готвач факел во овој опсег.2.Pieze започне автоматски igntion.3.Сертификација се познати да се направи и се користи за светски стандард.4.Пламен лост прилагодување за промена на саканата големина на пламенот во употреба.5.Двојна начини на поддршка пламен за caramelizing,топење chessse или пржење pepers и зеленчук.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Готвачи удар факел производителот и Готвачи удар факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-988
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Технологија за автоматско палење од типот пиштол,дизајн за брзо полнење Тип на гориво:гас за запалка што може да се полни.капа за гориво 7 g Вградена безбедносна брава Шарена опција.MOQ 1K за секој пантон. Пакет со блистер картички. CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Готвачи удар факел производителот и Готвачи удар факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-007
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пиезо себе-дизајн на активирањето за палење,капа за гориво 8 g Дизајниран погоден за средини за кои е потребна леснотија-на-употреба и преносливост. Постојана употреба CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Готвачи удар факел производителот и Готвачи удар факел снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
CT-6000S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мини удар факел. стипса. факел тело.1. Со активирањето пиезо палење. пламен е прилагодлив во мека / молив пламен.2. Безбедност прилагодливи анти-одблесокот пламен работи во сите агли.3. Користете butan refillable гас. испорака без гас.4. Паметни да работи и работи на сите агли.5. Секое парче 98 × 57,4 × 133.5mm (lxwxh). Тежина: 142.2g. капа гориво: 6.8g (= 11.6ml).6. вжештуваат to1000˚c кој е основен инструмент за Браунинг сирење на врвот на францускиот супа или оцрнуваат пиперки да ги отстранат своите кожи.7. Континуирано околу 20mins нон-стоп работа кога голем пламен.8. CE одобрено.