Кулинарство Запали

HOTERY PRODUCTS CORP. е еден од производителот, снабдувачот за да се обезбеди Кулинарство Запали и други производи. Сите наши производи се произведени од страна на нашите професионални вештини и капацитети. Ние гарантираме квалитетот на вашите барања. Ние исто така нудиме на нашите клиенти со широк спектар на управување со производ кој одговара на строги барања за квалитет на меѓународниот пазар кој заработил нашата компанија во различни углед на квалитет ориентиран Taiwan извозникот. Ние сме признати како еден од водечките трговци во овој сектор се должи на нашата способност за снабдување беспрекорна производи на нашите клиенти. Ние положи нашата нога години назад и оттогаш ние се стремиме да се испорача во нашите производи иновации, конкурентни цени и квалитетот управувано задоволството на клиентите.
Со текот на годините на совршеност во производство, клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионална

Кулинарство Запали

. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.
  • Кулинарство Запали - MR-30
Кулинарство Запали
модел - MR-30
Мини Готвач Запали
Име на продукт:готвач факел
карактеристики:
1.Цена свесен готвач факел во овој опсег.
2.Pieze започне автоматски igntion.
3.Сертификација се познати да се направи и се користи за светски стандард.
4.Пламен лост прилагодување за промена на саканата големина на пламенот во употреба.
5.Двојна начини на поддршка пламен за caramelizing,топење chessse или пржење pepers и зеленчук.
HOTERY PRODUCTS CORP.
MR-30
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HOTERY PRODUCTS CORP.
Кулинарство Запали производителот и Кулинарство Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-980
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
готвач ЗапалиИме на продукт:готвач факелкарактеристики:1.Современа две тон бои на угостителските факел.2.Pieze започне автоматски igntion со средна големина на стража пламен генерира силен пламен кој е идеален за печење месо и сирење се топи,итн.3.Сертификација се познати да се направи и се користи за светски стандард.4.Пламен лост прилагодување за промена на саканата големина на пламенот во употреба.5.Двојна начини на поддршка пламен со Бран рачни за лесен за употреба.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Кулинарство Запали производителот и Кулинарство Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-988
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Технологија за автоматско палење од типот пиштол,дизајн за брзо полнење Тип на гориво:гас за запалка што може да се полни.капа за гориво 7 g Вградена безбедносна брава Шарена опција.MOQ 1K за секој пантон. Пакет со блистер картички. CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Кулинарство Запали производителот и Кулинарство Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
MRC-007
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пиезо себе-дизајн на активирањето за палење,капа за гориво 8 g Дизајниран погоден за средини за кои е потребна леснотија-на-употреба и преносливост. Постојана употреба CE одобрено.
HOTERY PRODUCTS CORP.
Кулинарство Запали производителот и Кулинарство Запали снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во gas-torch.com
CT-6000S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мини удар факел. стипса. факел тело.1. Со активирањето пиезо палење. пламен е прилагодлив во мека / молив пламен.2. Безбедност прилагодливи анти-одблесокот пламен работи во сите агли.3. Користете butan refillable гас. испорака без гас.4. Паметни да работи и работи на сите агли.5. Секое парче 98 × 57,4 × 133.5mm (lxwxh). Тежина: 142.2g. капа гориво: 6.8g (= 11.6ml).6. вжештуваат to1000˚c кој е основен инструмент за Браунинг сирење на врвот на францускиот супа или оцрнуваат пиперки да ги отстранат своите кожи.7. Континуирано околу 20mins нон-стоп работа кога голем пламен.8. CE одобрено.