Italian, Italiano

Гасно заварување факел

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Заварување факел -> Гасно заварување факел
HOTERY PRODUCTS CORP. е специјализирана главно во дизајнирање, производство и снабдување на Гасно заварување факел in Taiwan. Квалитетот на производите ужива висок углед, а компанијата сега е акредитиран со ISO сертификати. Ние сме, исто така, оригиналниот производител за многу познати компании кои бараат слушалки да ја придружува нивните производи. Нашата цел: поскоро снабдување на повеќето конкурентни производи; задоволи барањата на купувачот со нашите професионални технологија, лојални сервис, добра контрола на квалитетот и најфлексибилен производство систем.
Гасно заварување факел - HT-8932

модел: HT-8932
Гасно заварување факел
Опис на производот: заварување факелот со црево.
Спецификација:
1. месинг режач совет за издржливост.
2. Авто-палење за инстант пламен.
3. Анти-одблесокот систем обезбедува безбедна и ефикасна пламен.
4. Прилагодлив контрола на пламен рачка за лесно префрлување помеѓу различни апликации.
5. месинг режач цевка.
6. жица штанд може да се Clip-on "појас".
Прашање Сега +Прашање Сега -
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Гасно заварување факел

од сите делови на светот.