Italian, Italiano

Рачно Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Заварување факел -> Рачно Запали
Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач Рачно Запали со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Рачно Запали - BTS-8087

модел: BTS-8087
Рачно Запали
Спецификација:
1. Авто-спотнува со пиезо-електрични систем.
2. Анти-согорување регулирање на гориво.
3. До 1300 ℃ висока температура / пламен тип: централизирана циклон пламен ергономски дизајн за удобност пламен.
4. копче за заклучување држи факел осветлена за прст слободна употреба.
5. Алуминиумска рачка фрлија и нерѓосувачки челик режач цевка.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Со Исклучителна изработка и современи техники, ги направиме нашите производи на

Рачно Запали

да се рангира меѓу првите и слични производи. Ние со нетрпение очекуваме за соработка со клиенти од целиот свет.