Italian, Italiano

турбо Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Заварување факел -> турбо Запали
Нашата компанија е специјализирана за производство, снабдување и извоз на турбо Запали. Со стабилна основа на производство и канал на снабдување, ние се одржи многу квалификувани добавувачи како долгорочни партнери за соработка, кои се надлежни да ги задоволи нашите клиенти со високо квалитетни производи и добра услуга. Тука, ние се надеваме да влеземе во кооперативни односи со луѓе од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист со цел да се развие нашата заедничка prospect.Also, ние искрено добредојде купувачи во странство да прават бизнис и подобрување на пријателство со нас.
турбо Запали - MRAS-8203

модел: MRAS-8203
турбо Запали
Име на продукт:Triple пламен турбо Запали
карактеристики:
1.спецификација:големина 215x44x93mm(L×W×H),тежина 336g
2.Вентил:CGA600 нас 1"навој на сајтот/про или пропан cartridger.
3.активирањето на палење,3-авиони режач цевка еден режач.
4.регулатор на притисок,моќен пламен,анти-светкаат во секој агол.
5.ефикасност,брзо и импресионирани перформанси.
6.кутија пакет
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние производство и извоз на

турбо Запали

. Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.