Italian, Italiano

Активирај ја стартната фаза

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Заварување факел -> Активирај ја стартната фаза
Ние сме техничко Taiwan Активирај ја стартната фаза производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Активирај ја стартната фаза - MRAS-8098

модел: MRAS-8098
Активирај ја стартната фаза
Име на производ:Активирајте допир на променлива цевка за пламен
1.Заменливата пламена цевка нуди различни пламени перформанси на активирањето на факелот
2.Прилагодлива светилка за лемење и лемење која одговара на сите водечки гасни цилиндри.Тоа е за употреба со MAP PRO/Пропан гас
3.Инстант вклучен/Исклучено активирање на палењето овозможува полесно осветлување&Зголемена заштеда на гориво
4.Прилагодливо копче за контрола на пламенот за леснотија при префрлување помеѓу различни апликации

Прашање Сега +Прашање Сега -
Бидејќи ние се грижиме нашите клиенти како што се грижат, освен нашата компанија се стави голема инвестиција за развивање на нови предмети. До-to-date технологија ќе го направи нашиот

Активирај ја стартната фаза

повеќе совршен и направи нашиот живот повеќе шарени. Еднаш ви треба, ние сме тука за вас.