Italian, Italiano

Црево Запали

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Заварување факел -> Црево Запали
Како професионален производство, снабдување и извоз Црево Запали in Taiwan. Со инженер персонал повеќе од 20. Силна R & D способност, напредни производствени линии, совршено П / А систем за контрола и строги суровина купување контрола им овозможат на нашите производи да се задоволат трговија стандард и ниво на квалитет на клиентите и испорака датум. Нашата политика за квалитет е квалитет прво, нудат висок квалитет и висока сигурност производи на нашите клиенти и не прават никакви проблеми за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега.
Црево Запали - HZ-8393

модел: HZ-8393
Црево Запали
Опис на производот: вртливата цевка факелот со црево
Спецификација:
1. Со практичноста на само-спотнува главата.
2. Системот анти-одблесокот создава повисоки перформанси.
3. Прилагодлив пламен контролер.
4. Нерѓосувачки челик толпата цевка изградени за издржливост и изграден за да трае.
5. Со метален ремен.
6. За општо одржување и работа во домаќинството.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Црево Запали

. Ние нудиме цела палета на неколку стандардни опции, како и во корисни кориснички избори да ги задоволат специфичните барања на клиентите. Нашите производи се во par со индустриски стандарди за квалитет.